Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej piłkarski o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP KSP

Data publikacji 20.06.2014

W minionym tygodniu rozegrany został turniej piłkarski o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP KSP pod honorowym patronatem Komendanta Stołecznego Policji. Drużyna z mokotowskiej komendy zajęła I miejsce w turnieju, drugie miejsce zajęli funkcjonariusze z Biura Operacji Antyterrorystycznych, a na trzeciej pozycji uplasowali się z stróże prawa z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV. Policjanci z Bielan i Żoliborza również wystawili swoje reprezentacje. Serdecznie gratulujemy naszym kolegom!

12 czerwca 2014 roku o godz. 13.30 został rozegrany turniej w piłce nożnej o Puchar Przewodniczącego ZW NSZZP KSP pod honorowym patronatem Komendanta Stołecznego Policji. Na terenie kompleksu sportowego w Centrum Rekreacyjno – Sportowym m. st. Warszawy w Dzielnicy Bielany spotkało się 11 drużyn reprezentujących jednostki Policji garnizonu stołecznego i Komendy Głównej Policji. Swoje drużyny wystawili również policjanci z Bielan i Żoliborza.

Po całym dniu rozgrywek triumfowali reprezentanci Komendy Rejonowej Policji Warszawa II, którzy w finale zwyciężyli drużynę z Biura Operacji Antyterrorystycznych. Na trzeciej pozycji uplasowali się policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się sierż. sztab. Marek Wota– funkcjonariusz z wilanowskiego komisariatu. Dziękujemy wszystkim drużynom za bardzo dobra grę i godne reprezentowanie jednostek. Gratulujemy !