Dozór za posiadanie znacznej ilości 3CMC i 4CMC - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za posiadanie znacznej ilości 3CMC i 4CMC

Data publikacji 17.05.2021

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 25-latek posiadał przy sobie ponad 20 gramów 3CMC i 4CMC. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać zabronione substancje. Tuż przed 23.00 funkcjonariusze na ulicy Kochanowskiego zauważyli mężczyznę, który na ich widok bardzo się zdenerwował. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie 25 zawiniątek z żółtą i jasną zbryloną substancją.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono. Badanie zabezpieczonych środków odurzających wykazało, że jest to 3CMC i 4CMC o łącznej wadze ponad 20 gramów.

25-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Elwira Kozłowska/is