Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

TRIATHLON: Nadbużański Trójkąt wygrał żoliborski dzielnicowy

Data publikacji 14.09.2021

W miniony weekend dzielnicowy z żoliborskiego komisariatu st. asp. Tomasz Wróbel w duecie z Grzegorzem Świętoniem wystartował w wyszkowskim Nadbużańskim Trójkącie. Nietypowy triathlon- 5 km kajakiem, 10 km biegiem i 15 km rowerem, w pięknej scenerii Bugu, ukończyli z czasem 1:46:35. Z przewagą 4 minut nad miejscowymi strażakami, zwyciężyli w kategorii duetu męskiego.

11 września po raz drugi odbył się Nadbużański Trójkąt, czyli wyszkowskie zawody triathlonowe. Zawodnicy wystartowali o godz. 15:10:05, co nawiązuje do tras, jakie mieli do pokonania zawodnicy: 15 km - rowerem, 10 km - biegiem, 5 km - kajakiem.

Start i meta to plaża miejska nad Bugiem. Cała trasa przebiegała w urokliwych okolicznościach przyrody, wzdłuż brzegu jednej z najpiękniejszych polskich rzek, czyli Bugu.  Zawodnicy startowali w 2–osobowych zespołach (damskie, męskie, mieszane). W duecie męskim wystartował dzielnicowy z żoliborskiego komisariatu st. asp. Tomasz Wróbel oraz Grzegorz Świętoń. Panowie ukończyli triathlon w wynikiem 1:46:35, a tym samym uplasowali się na pierwszej pozycji.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, a szczególnie naszemu dzielnicowemu.