Amator perfum w rękach kryminalnych - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Amator perfum w rękach kryminalnych

Data publikacji 23.09.2021

Na ponad 1300 złotych strat naraził jedną z drogerii 38-latek. Mężczyzna z galerii handlowej mieszczącej się na Bielanach zabrał 6 flakonów perfum. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Mężczyzna został zatrzymany przez bielańskich kryminalnych. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który w sklepie z kosmetykami pojawił się nie pierwszy raz. W ostatnim czasie mężczyzna wyniósł 6 flakonów perfum nie płacąc za nie, a tym samym naraził sklep na straty w wysokości ponad 1300 złotych. Kradzież została zarejestrowana przez monitoring zainstalowany w sklepie. Właściciel sklepu zgłosił fakt kradzieży na policji. Gdy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego przejrzeli zapis z monitoringu nie mieli żadnych wątpliwości kim jest mężczyzna, który nie zapłacił za towar. Zatrzymanie go było tylko kwestią czasu.

Policjanci kilka dni temu zatrzymali 38-latka. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu za kradzież mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska