Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II miejsce dzielnicowego na dystansie 90 km

Data publikacji 11.10.2021

St. asp. Tomasz Wróbel, dzielnicowy z żoliborskiego komisariatu, kilka dni temu wystartował w biegu Ultra Roztocze z Zwierzyńcu, na dystansie 90km. Przy słonecznej, jesiennej pogodzie, trasę Józefów -Susiec -Krasnobród- Zwierzyniec przebiegł w 9:38h. Z tym czasem stanął na podium i uplasował się na II miejscu. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze.

9 godzin i 38 minut zajęło żoliborskiemu dzielnicowemu pokonanie dystansu 90 kilometrów. Tym razem żoliborski policjant wziął udział w biegu Ultra Roztocze z Zwierzyńcu.Z takim czasem st. asp. Tomasz Wróbel po raz kolejny stanął na podium i zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Od pięciu lat te tereny goszczą jeden z najciekawszych biegów w Polsce, który składa się z dystansów o różnych trudnościach oraz wyścigu rowerowego MTB. Oprócz „rozgrzewki” na 10 km i 20 km, amatorzy długich dystansów mogą przebiec 30, 60, 90 a nawet 120 km! Podobnie jak i w trakcie całego cyklu Tour de Zbój, tak i w czasie Ultra Roztocza zbierane są pieniądze dla najbardziej potrzebujących rodzin z regionu. Dobrowolna kwota z każdej opłaty startowej zasila konto osób znajdujących się w trudnych sytuacjach społecznych lub zdrowotnych.

Serdecznie gratulujemy naszemu dzielnicowemu i życzymy kolejnych sukcesów.