Posiadał znaczną ilość substancji psychotropowych - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał znaczną ilość substancji psychotropowych

Data publikacji 21.10.2021

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. 22-latek posiadał przy sobie ponad 40 różnych tabletek i mefedron. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać zabronione substancje. Funkcjonariusze na ulicy Parola zauważyli mężczyznę, który na ich widok bardzo się zdenerwował. Okazało się, że mężczyzna w kieszeni miał ponad 40 tabletek substancji psychotropowych i prawie 8 gramów mefedronu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono.

22-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska/ea