Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II miejsce dzielnicowego w Biegu Flagi

Data publikacji 05.05.2022

St. asp. Tomasz Wróbel dzielnicowy z żoliborskiego komisariatu, kilka dni temu wystartował w VIII Biegu Flagi na dystansie 10 km. Przy pięknej, wiosennej pogodzie, trasę alejkami w Parku Kępa Potocka przebiegł w 43:24. Z tym czasem stanął na podium i uplasował się na II miejscu w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze.

Po raz VIII na terenie parku Kępa Potocka odbył się Bieg Flagi. Żoliborski dzielnicowy wziął udział w tym biegu i z czasem 43:24 zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej. St. asp. Tomasz Wróbel po raz kolejny stanął na podium i do swojej kolekcji dołączył piękny pamiątkowy medal.

Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej jest jednym z najmłodszych polskich świąt narodowych w Polsce - zostało ustanowione w 2004 roku aby propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Obchodzimy go 2 maja i w tym dniu chcemy okazać szacunek naszej fladze narodowej, wywieszając ją w widocznych miejscach.

Serdecznie gratulujemy naszemu dzielnicowemu i życzymy kolejnych sukcesów.