Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych MSW w Pływaniu

Data publikacji 27.11.2012

W dniu 24 listopada 2012 roku na pływalni Wyższej Szkoły Policji do rywalizacji stanęło 140 zawodników z 35 jednostek Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Komendę Rejonową Policji Warszawa V reprezentowało troje zawodników. Nasza koleżanka, Agata Telega z zawodów wróciła z dwoma medalami.

W miniony weekend, w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych MSW w pływaniu Wśród zawodników największą grupę stanowili strażacy w liczbie 64 osoby z 14 jednostek (58 mężczyzn i 6 kobiet), następnie policjanci 59 osób z 16 jednostek (41 mężczyzn i 18 kobiet), pozostali to funkcjonariusze Straży Granicznej – 4 osoby z 4 oddziałów i oraz funkcjonariusze Służby Więziennej – 1 osoba.

W ramach Mistrzostw rozdano 115 medali w rywalizacji indywidualnej i sztafetowej oraz 3 puchary dla najlepszych jednostek w kategorii open, 3 puchary dla najlepszych jednostek Policji, dwa puchary dla najlepszego zawodnika i zawodniczki w kat. open, a także 2 puchary dla najlepszego policjanta i policjantki.

W drugiej klasyfikacji w ramach Mistrzostw Polski Państwowej Straży Pożarnej rozdano 78 medali w rywalizacji indywidualnej i sztafetowej oraz 3 puchary dla najlepszych jednostek. Łącznie wręczono 193 medale, 13 pucharów i 206 dyplomów.

Komendę Rejonową Policji reprezentowało troje zawodników, Agata Telega, kom. Tomasz Ceniak i asp. Daniel Ludwiniak. Nasza koleżanka w konkurencji 50 metrów stylem grzbietowym zdobyła brązowy medal i srebrny medal na 100 metrów. W konkurencji 100 metrów stylem zmiennym uplasowała się na 4 pozycji. W klasyfikacji ogólnej nasza drużyna zajęła 10 miejsce.