Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II Mistrzostwa Komendy Stołecznej Policji w pływaniu- przyjechaliśmy z 6 medalami

Data publikacji 07.04.2013

W piątek, 5 kwietnia 2013 r., po raz kolejny nowoczesny basen w Górze Kalwarii gościł policyjnych sportowców. W drugich mistrzostwach Komendy Stołecznej, zorganizowanych przez Wydział Doskonalenia Zawodowego, rywalizowali ze sobą przedstawiciele służb mundurowych garnizonu warszawskiego . Zawodnicy z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V zdobyli aż 6 medali- dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe.

W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii odbyły się po raz drugi Mistrzostwa Komendy Stołecznej Policji w Pływaniu. Komendę Rejonową Policji Warszawa V reprezentowało dwóch zawodników- Agata Telega i kom. Tomasz Ceniak. Nasi reprezentanci przyjechali z zawodów z sześcioma medalami.

Agata Telega zajęła aż dwa razy pierwsze miejsca w konkurencjach: 50 m stylem motylkowym i 50 metrów stylem klasycznym. Srebrny medal zdobyła w konkurencji- 50 metrów stylem grzbietowym.

Dwa brązowe i srebrny medal z zawodów przywiózł Tomasz Ceniak. Na podium stawał dwukrotnie za zajęcie trzeciego miejsca w konkurencjach- 25 i 50 metrów stylem dowolnym. W konkurencji 100 metrów stylem dowolnym był drugi.

Nasi zawodnicy zajęli również pierwsze miejsce w sztafecie.

Zwycięzcom, w imieniu Komendanta Stołecznego Policji, dyplomy i medale wręczył Naczelnik Wydziału Doskonalenia Zawodowego mł. insp. Jarosław Bieliński oraz gospodarz obiektu, dyrektor OSiR w Górze Kalwarii, mgr Paweł Maciejewski.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy.