Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Asp. sztab. Bogusław Kolarczyk- pozostanie w naszej pamięci

Odszedł, ale pamięć o nim pozostanie... Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 12.04.2013 roku (piątek) o godzinie 12:00 w Kościele Św. Zygmunta, przy ul. Pl. Konfederacji 55 w Warszawie, a następnie na Cmentarzu Północnym przy ulicy Wóycickiego.

Aspirant sztabowy
Bogusław Kolarczyk
ur. 1971 r.- zm. 2013 r.
Asystent Wydziału Prewencji
Komendy Rejonowej Policji Warszawa V

W dniu 4 kwietnia 2013 roku odszedł nasz kolega asp. sztab. Bogusław Kolarczyk .Osierocił dwoje dzieci: 18-letnią córkę i 10-letniego syna. W policji służył 20 lat, od 1992 roku. Służbę rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie, pracował tam 18 lat. Od 2011 roku pełnił służbę w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa V, w Zespole do Spraw Wykroczeń i Postępowań w Sprawach Cudzoziemców.

Asp. sztab. Bogusław Kolarczyk zawsze służył radą i pomocą osobom, które go potrzebowały, zawsze miał dla nich czas. Osoby pokrzywdzone, potrzebujące pomocy, zawsze mogły na niego liczyć, nie potrafił przejść obok nich obojętnie. Był osobą niezmiernie sympatyczną. Zawsze wesoły i uśmiechnięty, dla każdego miał dobre słowo.

Nie łatwo jest nam się z nim pożegnać, szczególnie tym, którzy dobrze go znali i szanowali. Pamiętamy wiele chwil spędzonych razem. Zawsze starał się być osobą odpowiedzialną, energiczną i pomysłową.

Boguś, będziemy zawsze o Tobie pamiętać. Cześć Twojej pamięci.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 12.04.2013 roku (piątek) o godzinie 12:00 w Kościele Św. Zygmunta, przy ul. Pl. Konfederacji 55 w Warszawie, a następnie na Cmentarzu Północnym przy ulicy Wóycickiego.

eb