Policjanci zaangażowani w służbę - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zaangażowani w służbę

Data publikacji 12.05.2009

Mł. asp. Andrzej Łuc, mł. asp. Michał Wojtasik i asp. Dariusz Popowicz, to dzielnicowi, którym dzisiaj Komendant Rejonowy Policji Warszawa V wręczył listy gratulacyjne. Działania tych policjantów to przykład rzetelnego podejścia do służby i postawa godna naśladowania.

Mł. asp. Andrzej Łuc, mł. asp. Michał Wojtasik i asp. Dariusz Popowicz na co dzień pracują jako dzielnicowi w Wydziale Prewencji Komendy Rejonowej Policji Warszawa V. Dzięki zaangażowaniu mł. asp. Andrzeja Łuca i mł.asp. Michała Wojtasika udało się ująć osobę, która notorycznie niszczyła samochody zaparkowane na jednej z bielańskich ulic. Fakt ten docenili mieszkańcy i wystosowali do Komendanta pismo z podziękowaniami za okazaną im pomoc.

Również asp. Dariuszowi Popowiczowi podziękowała mieszkanka dzielnicy. Funkcjonariusz służył pomocą i radą kobiecie, której mąż „zgotował piekło na ziemi”. Dzięki zaangażowaniu dzielnicowego i niezbagatelizowaniu sprawy, nie doszło do tragedii, a kobieta wraz z dziećmi czują się bezpiecznie.

Tym trzem policjantom, dzisiaj o godzinie 14:15, Komendant Rejonowy Policji Warszawa V, insp. Andrzej Miksa, wręczył Listy Gratulacyjne. Komendant podziękował funkcjonariuszom za zaangażowanie w wykonywaniu swojej pracy.

Działanie dzielnicowych to przykład rzetelnego podejścia do służby i postawa godna naśladowania.

(eb)