Spotkanie z seniorami na Żoliborzu - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z seniorami na Żoliborzu

Data publikacji 09.06.2017

W dniu 7 czerwca 2017 r. z inicjatywy Policji oraz Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz w budynku Domu Pielgrzyma "Amicus" przy ul. Hozjusza 2, w ramach zajeć prowadzonych przez I Żoliborski Uniwersytet III wieku, odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa seniorów.

W spotkaniu, które odbyło się w środę, w budynku Domu Pielgrzyma "Amicus" przy ul. Hozjusza 2, uczestniczył Komendant Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz  mł.insp. Jarosław  Jęczewski, jego zastępca kom. Adam Tomaszewski, dzielnicowi oraz kierownik i pracownicy delegatury BBiZK w dzielnicy Żoliborz. W trakcie spotkania  funkcjonariusze przekazali informacje dotyczące bezpieczeństwa seniorów, sposobów postępowania w przypadku zagrożenia oraz skutecznych metod obrony przed oszustami. Ponadto wskazali jak skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania.

Uczestniczący w spotkaniu seniorzy przekazali policjantom swoje spostrzeżenia odnośnie ich osobistego bezpieczeństwa oraz podzielili się swoimi doświadczeniami życiowymi.

Podczas spotkania pracownicy Delegatury BBiZK w Dzielnicy Żoliborz wręczyli zebranym ulotki informacyjne.

ek/pt

 

  • Spotkanie z seniorami na Żoliborzu
  • Spotkanie z seniorami na Żoliborzu
  • Spotkanie z seniorami na Żoliborzu
  • Spotkanie z seniorami na Żoliborzu