Trzy areszty za rozbój - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy areszty za rozbój

Data publikacji 12.06.2017

Policjanci z Bielan zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dokonali rozboju na dwóch mężczyznach, z którymi wcześniej pili alkohol. Mężczyźni weszli do mieszkania w kominiarkach, pobili, zakuli w kajdanki swoje ofiary i zabrali sprzęt elektroniczny. Wobec Radosława S., Pawła E. i Michała K. sąd zastosował 3-miesięczny areszt.

Na początku kwietnia, dwóch mężczyzn zaprosiło do mieszkania znajomego i razem z nim pili alkohol. W pewnym momencie znajomy wyszedł, a po pewnym czasie wrócił do mieszkania z dwoma kolegami. Koledzy mieli na sobie kominiarki. Mężczyźni pobili ofiary, skuli w kajdanki i zabrali sprzęt elektroniczny. Pokrzywdzeni złożyli zawiadomienie na policji.

Sprawą od razu zajęli się policjanci z Bielan. Kilka dni później mundurowi podczas kontroli drogowej, ujawnili w samochodzie rzeczy, które zostały skradzione podczas rozboju. Paweł E. i Michał K. zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Sąd zastosował wobec mężczyzn areszt na okres 3 miesięcy. Kwestią czasu było zatrzymanie trzeciego sprawcy

Radosław S. wolnością nie cieszył się zbyt długo. Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę kilka dni temu. 34-latek również usłyszał zarzuty za rozbój. Sąd zastosował wobec niego również 3-miesieczny areszt. Mężczyznom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ek