Podejrzany o kradzież roweru miejskiego - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kradzież roweru miejskiego

Data publikacji 16.06.2017

Policjanci z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży roweru Veturilo. Jacek M. już usłyszał zarzuty za kradzież mienia o wartości około 2000 złotych. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariuszy z Bielan powiadomił przypadkowy przechodzień, który był świadkiem jak młody mężczyzna chwalił się, że ukradł rower miejski Veturilo. Mundurowi od razu udali się we wskazany przez świadka rejon, Po krótkim czasie zauważyli mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi podanemu przez świadka, który jechał na rowerze miejskim. Policjanci podjęli wobec mężczyzny interwencję.

Mundurowi bardzo szybko ustalili, że dwa dni wcześniej rower został prawidłowo oddany, a następnie skradziony przez nieznaną osobę. 34-latek został zatrzymany, a rower zabezpieczony.

Dochodzeniowcy już przedstawili zarzuty Jackowi M. za kradzież roweru. Mężczyzna twierdził, że pożyczył go od kolegi. Rower został już zwrócony na stację. Teraz 34-latkowi grozi kara do 5lat pozbawienia wolności.

ek