Policjantka z wizytą w przedszkolu - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 10.07.2017

Policjantka z bielańskiej komendy odwiedziła dzieci z Przedszkola „Pod Topolami” przy ul. Doryckiej 1 w Warszawie. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Kolejne z cyklu spotkań w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” będącej pod patronatem MSWiA, odbył się w Przedszkolu „Pod Topolami” przy ul. Doryckiej 1 w Warszawie.

W spotkaniu uczestniczyła policjantka z bielańskiej komendy oraz przedstawiciele Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Bielany.

Policjantka opowiedziała o swojej pracy i zaprezentowała sprzęt, jaki policjanci wykorzystują w codziennej służbie. Spotkanie wywołało wiele radości. Maluchy słuchały uważnie praktycznych porad dotyczących zachowania się wobec osób nieznajomych. Podczas ćwiczeń uczyły się, jak należy bezpiecznie korzystać z przejść dla pieszych i przechodzić przez jezdnię.

Na zakończenie zajęć przedstawiciele BBiZK wręczyli dzieciom kolorowanki. Ta wizyta sprawiła przedszkolakom dużo radości i wywołała uśmiech na dziecięcych twarzach.

ek