Uporczywie nękał nastolatkę - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uporczywie nękał nastolatkę

Data publikacji 02.08.2017

Wywiadowcy z Bielan zatrzymali mężczyznę, który wyrwał plecak przechodniowi i uporczywie nękał nastolatkę. Dariusz P. po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty za kradzież mienia o wartości 300 złotych oraz uporczywe nękanie. Teraz 27-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek bielańscy policjanci zostali wezwani na ulicę Lindego. Na miejscu oczekiwał na nich pokrzywdzony, któremu nieznany sprawca wyrwał plecak i uciekł. Wywiadowcy od razu zaczęli szukać mężczyzny, który dokonał kradzieży. Chwilę później w rękach policjantów był już Dariusz P. Podczas przeprowadzania interwencji do funkcjonariuszy podeszła kobieta, która poinformował ich, że Dariusz P. od dłuższego czasu uporczywie nęka jej wnuczkę.

Dariusz P. został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy gdzie sprawdzono stan jego trzeźwości. Mężczyzna we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty za kradzież mienia o wartości 300 złotych oraz uporczywe nękanie nastolatki. Teraz 27-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek