Areszt za znęcanie się nad matką - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za znęcanie się nad matką

Data publikacji 07.08.2017

Policjanci z Bielan zatrzymali Piotra K. który znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Mężczyzna wszczynał awantury domowe i znieważał kobietę. Znęcanie się na członkiem rodziny trwało od początku roku. Sędzia zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Teraz 56-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjantów na pomoc wezwali zaniepokojeni sąsiedzi. Z mieszkania pokrzywdzonej od dłuższego czasu dobiegały krzyki i odgłosy tłuczonych naczyń. Funkcjonariusze z Bielan zareagowali błyskawicznie i już po kilku minutach od zgłoszenia byli w lokalu przy ulicy Broniewskiego. Mundurowi w mieszkaniu zastali 56-letniego syna i matkę. Kobiety przyznała się, że obawia się o swoje życie i zdrowie.

Mundurowi zatrzymali pijanego 56-latka. Kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dochodzeniowcy już przedstawili Piotrowi K. zarzuty za znęcanie się od ponad pół roku, nad matką. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek