Rzucali kamieniami w samochód dewelopera - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rzucali kamieniami w samochód dewelopera

Data publikacji 29.09.2017

Mundurowi z Bielan interweniowali wobec dwóch mężczyzn, którzy rzucali kamieniami w samochód pracownika budowy. Daniel G. i Jakub N. odpowiedzą za uszkodzenie mienia o wartości 600 złotych. Obu mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu mundurowi z Bielan pojechali na interwencję na jeden z placów budowy na terenie Bielan. Na miejscu okazało się, że dwóch mężczyzn będąc pod wpływem alkoholu zaczęło wyzywać i obrażać pracowników budowy i ich szefa. Początkowo nikt nie zwracał na to uwagi, jednak gdy pod adresem szefa pracowników budowy zaczęły padać groźby, a w kierunku samochodu dewelopera zaczęły być rzucane kamienie, na miejsce została wezwana policja.

Mundurowi błyskawicznie przyjechali we wskazane miejsce. Na sąsiedniej posesji zastali dwóch pijanych mężczyzn. Jakub N. i Daniel G. zostali zatrzymani. Po wytrzeźwieniu obaj mężczyźni zostali przesłuchani. Dochodzeniowcy przedstawili im zarzuty za uszkodzenie mienia o wartości około 600 złotych, dodatkowo Jakub N. odpowie za groźby karalne. Teraz obu mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek