Wprowadzenie nowych Komendantów KP Warszawa Żoliborz - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wprowadzenie nowych Komendantów KP Warszawa Żoliborz

Data publikacji 02.10.2017

Dziś, podczas uroczystej odprawy, na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz został powołany komisarz Adam Tomaszewski. Do kadry kierowniczej KP Warszawa Żoliborz dołączył również podinspektor Dariusz Skalski. Od dziś pełni on obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu. Panowie Komendanci zostali wprowadzeni w obowiązki przez Komendanta Rejonowego insp. Lecha Bielaka. Nowych przełożonych powitała również kadra kierownicza i pracownicy.

Na uroczystej odprawie, w której uczestniczył Pan Komendant insp. Lech Bielak, zastępcy Komendanta, podinsp. Michał  Jabłoński i nadkom. Wojciech Turek, kadra kierownicza oraz  pracownicy komendy i komisariatu, na stanowisko Komendanta Komisariatu Warszawa Żoliborz został powołany kom. Adam Tomaszewski.

Komisarz Adam Tomaszewski ponad 23 lat temu wstąpił do policji i od początku związany jest z Komendą na Bielanach i Żoliborzu. Od 4 lat pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz.

Obowiązki na stanowisku zastępcy Komendanta żoliborskiego komisariatu, z dniem dzisiejszym, zostały powierzone podinspektorowi Dariuszowi Skalskiemu.

Nowy Zastępca Komendanta KP Warszawa Żoliborz ponad 25 lat temu wstąpił do policji i również od początku związany jest z Komendą na Bielanach i Żoliborzu. Przez kilka ostatnich miesięcy pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji w bielańskiej komendzie.

W imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników policji serdecznie gratulujemy awansu Panom Komendantom i życzymy samych sukcesów.

ek