Podziękowania dla policjantów - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 03.10.2017

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V insp. Lecha Bielaka wpłynęły podziękowania od krewnych zaginionego członka rodziny. Bliscy podziękowali za pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim za okazaną życzliwość. "Szanowny Panie Komendancie, chcielibyśmy na Pańskie ręce złożyć najserdeczniejsze życzenia dla Policji oraz współpracujących służb (…) Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy w potrzebie liczyć na Państwa pomoc".

Dwa tygodnie temu do Komendy Rejonowej Policji Warszawa V zgłosiła się kobieta, która zgłosiła zaginięcie męża. Mężczyzna  prawdopodobnie pojechał rowerem na grzyby do Puszczy Kampinoskiej i przez dwa dni nie dawał znaku życia. Policjanci z Bielan i Żoliborza przez niemal dwie doby prowadzili poszukiwania za zaginionym mężczyzną. W akcję poszukiwawczą zostało zaangażowanych wiele różnych służb.  Do akcji czynnie włączały się również przypadkowe osoby z terenu naszej dzielnicy i nie tylko.

Po dwóch dobach poszukiwań zaginiony odnalazł się w lesie pod Radzyminem. Trud funkcjonariuszy i wszystkich służb zaangażowanych w poszukiwania doceniła rodzina starszego pana, która na ręce  Komendanta złożyła podziękowania. "Szanowny Panie Komendancie, chcielibyśmy na Pańskie ręce złożyć najserdeczniejsze życzenia dla Policji oraz współpracujących służb (…) Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy w potrzebie liczyć na Państwa pomoc".

Funkcjonariuszom biorącym udział w akcji poszukiwawczej gratulujemy postawy godnej naśladowania. Podziękowania, wdzięczność oraz życzenia rekompensują  trudy często niebezpiecznej i żmudnej  pracy policyjnej.

ek