Zdradził go zapach marihuany - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zdradził go zapach marihuany

Data publikacji 05.10.2017

Mateusz G. został zatrzymany przez bielańskich funkcjonariuszy, na ulicy Conrada. Czujność policjantów wzbudził charakterystyczny zapach marihuany dolatujący z zaparkowanego samochodu. Mężczyzna posiadał przy sobie zawiniątko z suszem roślinnym. Bielańscy dochodzeniowcy już przedstawili mu zarzuty za posiadanie marihuany. Teraz 22-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci na ulicy Conrada przechodzili obok zaparkowanego pojazdu, w którym siedział młody mężczyzna. Ich czujność wzbudził charakterystyczny zapach marihuany dolatujący z samochodu. Mundurowi mając uzasadnione podejrzenia, że mężczyzna może mieć coś na sumieniu przeprowadzili kontrolę. Okazało się, że 22-latek czekając na kolegę umilał sobie czas paląc marihuanę. Część marihuany miał  przy sobie. Policjanci zatrzymali Mateusza G., a narkotyki zabezpieczyli. Badanie zabezpieczonego suszu potwierdziło, że jest to marihuana.

Bielańscy dochodzeniowcy już przedstawili młodemu mężczyźnie zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo 22-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek