Kopał w lusterka - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kopał w lusterka

Data publikacji 29.11.2017

W ręce kryminalnych wpadł mężczyznę, który uszkodził lusterka w dwóch zaparkowanych samochodach. 17-latka kopiącego w lusterka zarejestrowały kamery monitoringu. Młody mężczyzna spowodował straty sięgające prawie 2000 złotych. Teraz odpowie za zniszczenie mienia.

W nocy z 17/18 listopada 17-latek wracający z imprezy kopał w lusterka samochodów zaparkowane przy ulicy Literackiej. Poczynania młodego mężczyzny zostały zarejestrowane przez kamery miejskie. Właściciele uszkodzonych pojazdów zgłosili sprawę na policję.

Sprawą od razu zajęli się kryminalni z Bielan, Policjanci po przejrzeniu zapisu z monitoringu od razu wiedzieli kim jest mężczyzna, który kopał w lusterka. Wczoraj rano 17-latek został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy.

Właściciele uszkodzonych aut wycenili straty na łączną kwotę prawie 2000 złotych. 17-latek usłyszał dwa zarzuty za uszkodzenie mienia, Mężczyzna będzie też musiał z pewnością zwrócić właścicielom za naprawę uszkodzonych lusterek.

W związku z powyższym apelujemy do osób, których pojazdy zostały uszkodzone w dniu 17/18.11.2017r. na ul. Literackiej o zgłaszanie się do Komendy Rejonowej Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7 bądź pod numer teflonu 022 603 71 55.

ek