Marihuanę schował w bucie - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuanę schował w bucie

Data publikacji 01.12.2017

Skutecznie przeprowadzone działania bielańskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby, która złamała ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci zatrzymali 20-latka, który w bucie schował marihuanę. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Bielańscy policjanci prowadzą kompleksowe działania wymierzone przeciw osobom rozprowadzającym i posiadającym środki odurzające. Stale kontrolowane są miejsca, gdzie narkotyki mogą być produkowane, przechowywane, sprzedawane, bądź używane. Są to między innymi okolice szkół, sklepów, duże parkingi, osiedla mieszkaniowe, klatki schodowe i ogródki działkowe. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzają i reagują na każdą informację dotyczącą przestępczości narkotykowej.

Kryminalni z Bielan od pewnego czasu obserwowali okolice jednej z żoliborskich szkół. Zachodziło bowiem podejrzenie, że mężczyzna, który często tam przychodzi może mieć narkotyki.

Wczoraj,  policjanci obserwując wytypowany rejon zauważyli młodego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli znalezioną w bucie torebkę strunową z zawartością suszu roślinnego i zatrzymali 20-latka.

Młody mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Teraz o losie mężczyzn zadecyduje sąd.

ek