Spotkanie wigilijne w Wydziale Prewencji - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie wigilijne w Wydziale Prewencji

Data publikacji 22.12.2017

Tegoroczne spotkanie wigilijne z policjantami i pracownikami policji z Wydziału Prewencji już za nami. Dzisiaj o 14.00 spotkaliśmy się przy wspólnym wigilijnym stole. Tradycyjnie była choinka, kolędy, opłatek, życzenia. A wszystko w wyjątkowej, magicznej atmosferze nadchodzącego Bożego Narodzenia.

Dzisiaj dokładnie o 14.00 w Wydziale Prewencji KRP Warszawa V przy wigilijnym stole, z kolędami w tle i świątecznie ozdobioną choinką odbyło się spotkanie opłatkowe.

Na spotkaniu obecny był Komendant Rejonowy Policji Warszawa V insp. Lech Bielak, I Zastępca  Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V nadkom. Wojciech Turek, ksiądz z pobliskiej parafii oraz policjanci i pracownicy policji.

Insp. Lech Bielak skierował do policjantów i pracowników policji bardzo ciepłe, świąteczne słowa. Pan Komendant podziękował za trud oraz poświęcenie, życzył spokoju oraz pogodnych i rodzinnych świąt. Wszyscy składający życzenia podkreślali wyjątkowy wymiar nadchodzących świąt. Całe spotkanie przebiegło w świątecznej, bożonarodzeniowej atmosferze.

ek