Uszkodził drzwi, a potem groził - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uszkodził drzwi, a potem groził

Data publikacji 03.01.2018

Noc w policyjnym areszcie spędził mężczyzna, który groził swojemu współlokatorowi pozbawieniem życia. Pokrzywdzony obawiając się spełnienia gróźb zadzwonił po policję. Bielańscy policjanci zatrzymali 33-latka. Agresywnemu mężczyźnie grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań na ulicy Broniewskiego. Na miejscu okazało się, że 33-latek zaczął grozić swojemu współlokatorowi pozbawieniem życia. Przyczyną awantury było uszkodzenie drzwi do pokoju współlokatora, przez 33-latka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Pokrzywdzony obawiając się, że kolega spełni swoje groźby wezwał na pomoc policję.

Mundurowi na miejscu byli błyskawicznie. Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał we krwi ponad 2 promile. 33-latek już usłyszał zarzut za kierowanie gróźb karalnych pod adresem najbliższych członków rodziny. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ek