Spotkanie dzielnicowych z mieszkańcami i administratorami - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie dzielnicowych z mieszkańcami i administratorami

Data publikacji 04.01.2018

W siedzibie administracji KORA, przy ulicy Perzyńskiego, odbyło się spotkanie z przedstawicielem BBiZK, zarządem administracji, administratorami oraz przedstawicielami policji i straży miejskiej. Podczas spotkania poruszano przede wszystkim kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, parkowania oraz przedstawiono założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Spotkanie z mieszkańcami, przedstawicielem BBiZK, zarządem administracji, administratorami odbyło się kilka dni temu w siedzibie administracji KORA, przy ulicy Perzyńskiego. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele policji i straży miejskiej. Głównym tematem zgłaszanych problemów i postulatów było bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz problemy z parkowaniem. Przy okazji poruszania tego typu problemów przypomniano mieszkańcom o założeniach i sposobie funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.  Omówiono również zasady współpracy na rok 2018, zagrożenia w rejonach podległym dzielnicowym, bieżące problemy mieszkańców i możliwości ich rozwiązania.

Uczestnicy spotkania mogli również porozmawiać z dzielnicowymi z tamtego rejonu. Uwagi i wnioski zgłoszone podczas spotkania będą analizowane pod kątem poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

ek