Odrzucił marihuanę - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odrzucił marihuanę

Data publikacji 05.01.2018

Marihuanę odrzuconą przez 18-latka zabezpieczyli kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową na terenie Bielan i Żoliborza. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Dochodzeniowcy już przedstawili mu zarzuty za posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Bielan stale monitorują środowisko dilerów narkotykowych. Obserwują i sprawdzają miejsca, w których dochodzi do transakcji. Gdy policjanci dowiedzieli się, że jeden z mieszkańców Żoliborza może mieć powiązania ze środowiskiem narkotykowym postanowili to sprawdzić. Przeczucia policjantów okazały się trafne. Mężczyzna został zatrzymany na klatce schodowej bloku przy ulicy Krajewskiego. 18-latek widząc funkcjonariuszy odrzucił jedno z zawiniątek, drugie zawiniątko z suszem roślinnym schował do kieszeni. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną.

18-latek trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego. Podczas przesłuchania usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek