Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Aplikacja „Moja Komenda” – kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki

Data publikacji 05.09.2018

Aplikacja mobilna „Moja Komenda”, wzbogacona została o funkcje dokładnego wyszukiwania dzielnicowych, dzięki niej każdy obywatel może odnaleźć kontakt do swojego dzielnicowego. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Bielan i Żoliborza do korzystania z tej aplikacji. Aplikacja „Moja Komenda” wpisuje się w ideę programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”, zapoczątkowanego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.
 
Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodaliśmy do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.


Serdecznie zachęcamy wszystkich do korzystania z aplikacji, kontaktowanie się z dzielnicowymi i zacieśnianie z nimi współpracy.

ek