Pasażerowie z narkotykami - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pasażerowie z narkotykami

Data publikacji 08.01.2018

Dwóch pasażerów zostało zatrzymany przez bielańskich mundurowych, w trakcie kontroli drogowej na ulicy Gajcego. Jeden z mężczyzn posiadał przy sobie marihuanę, drugi amfetaminę. Bielańscy dochodzeniowcy już przedstawił im zarzuty za posiadanie narkotyków. Teraz grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że ulicą Gajcego może poruszać się pojazd, w którym znajdują się mężczyźni posiadający narkotyki.  Policjanci zatrzymali wytypowany pojazd  do kontroli drogowej. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że pasażerowie pojazdu bardzo nerwowo się zachowują. Szybko wyszło na jaw, że 18-latek w kieszeni miał susz roślinny, a 24-latek biały proszek. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, a środki odurzające zostały zabezpieczone. Badanie zabezpieczonych narkotyków potwierdziło że jest to marihuana i amfetamina.

Bielańscy dochodzeniowcy już przedstawili młodym mężczyznom zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek