Odpowie za kradzież miksera i mikrofonu - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież miksera i mikrofonu

Data publikacji 10.01.2018

Zarzuty za kradzież usłyszał 35-letni mężczyzna, który z zaparkowanego samochodu zabrał mikser muzyczny i mikrofon o łącznej wartości 1100 złotych. Zastawiony w lombardzie sprzęt odzyskali bielańscy kryminalni. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec listopada pokrzywdzony zgłosił kradzież miksera muzycznego, mikrofonu oraz kabli z samochodu marki chrysler. Mężczyzna zaparkował pojazd na parkingu niestrzeżonym przy ulicy Aleja Zjednoczenia a rano stwierdził fakt kradzieży mienia o wartości 1100 złotych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery, a na nagraniu został utrwalony wizerunek podejrzanego o kradzież. Sprawą od razu zajęli się kryminalni z Bielan.

Kryminalni przez kilka tygodni prowadzili czynności operacyjne zmierzające do ustalenia danych personalnych mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowała kamera i ustalenie jego miejsca zamieszkania. Praca operacyjna przyniosła oczekiwane rezultaty. Kryminalni zatrzymali 35-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze ustalili, że skradziony sprzęt został wstawiony do lombardu.

Wczoraj dochodzeniowcy przedstawili 37-latkowi zarzuty za kradzież mienia. Skradziony sprzęt, który odzyskali policjanci, wkrótce wróci do właściciela. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek