Miał przy sobie susz roślinny - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Miał przy sobie susz roślinny

Data publikacji 10.01.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego, a susz roślinny został zabezpieczony. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni w ramach walki z przestępczością narkotykową dokonują kontroli miejsc będących punktem spotkań dilerów, monitorują środowiska narkomanów, zdobywają i sprawdzają informacje dotyczące osób handlujących i ich odbiorców, prowadzą obserwacje, a także dokonują kontroli osób, wobec których mają podejrzenia, że mają one związek ze środowiskiem narkotykowym.

W wyniku ich pracy operacyjnej, został zatrzymany młody mężczyzna,  u którego policjanci zgodnie ze swoim podejrzeniem, znaleźli susz roślinny. Po przebadaniu substancji potwierdzono, że jest to marihuana. 19-latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone.

Amatorem trawki zajęli się bielańscy dochodzeniowcy. Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Teraz 19-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek