Nie zapłaciła za kosmetyki o wartości 1300 złotych - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zapłaciła za kosmetyki o wartości 1300 złotych

Data publikacji 07.03.2018

W ręce bielańskich policjantów wpadła kobieta podejrzana o kradzież sklepową, w placówce handlowej przy ulicy Kasprowicza. Kobieta nie pierwszy raz przyszła do tego sklepu, dlatego też została zapamiętana przez pracownika ochrony. 28-latka naraziła sklep na straty sięgające ponad 1300 złotych. Za popełniony czyn grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Kasprowicza. Kobieta po raz kolejny przyszła do sklepu, jak się okazało, była doskonale znana pracownikom ochrony w tym sklepie.

Kobieta zapadła w pamięć pracownika obsługującego monitoring sklepowy. Detektyw bacznie przyglądał się klientom robiącym zakupy i tym razem przeczucie go nie myliło. Kobieta w ciągu kilku dni wyniosła ze sklepu testery perfum, tusze i podkłady. W sumie naraziła właściciela sklepu na straty sięgające ponad 1300 złotych. Jej poczynania zostały zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną w sklepie.

Bielańscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzanego o kradzież. 28-latka już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Za popełniony czyn grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek