Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas przesłuchania naruszył nietykalność cielesną policjanta

Data publikacji 09.03.2018

60-latek odpowie przed sądem za znęcanie się nad swoją żoną. Mężczyzna, od pewnego czasu znęcał się psychicznie nad rodziną. Ofiara do tej pory nie składała zawiadomienia o znęcaniu się, ale tym razem obawiała się spełnienia gróźb. Podczas przesłuchania mężczyzna naruszył nietykalność cielesną policjanta. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 60-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Znęcanie się i poniżanie to tajemnica wielu rodzin. Kolejna rodzina doświadczyła przemocy domowej w swoich „czterech ścianach. Tym razem policjanci pomogli mieszkance Bielan. Pokrzywdzona kilka dni temu zdecydowała się w końcu opowiedzieć o tragedii jaka dotknęła jej rodzinę. Kobieta poinformowała policjantów, że od pewnego mąż stał się coraz bardziej agresywny w stosunku do niej. Mężczyzna wyzywał kobietę poniżał ją, popychał i szarpał.

Mundurowi z Bielan zatrzymali obywatela Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna trafił komendy przy ulicy Żeromskiego gdzie zostały mu przedstawione zarzuty za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną. Podczas przesłuchania mężczyzna próbował opuścić pokój, w którym był przesłuchiwany. W pewnym momencie naruszył nietykalność cielesną policjanta. Oprócz zarzutów za znęcenie odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Teraz Amerykaninowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do mieszkańców Bielan, aby nie wstydzili się mówić o swojej sytuacji. Nie pozwólmy, aby takie sprawy ujrzały światło dzienne dopiero gdy dochodzi do tragedii. W Komendzie przy ul. Żeromskiego czekają funkcjonariusze zawsze gotowi nieść pomoc ofiarom przemocy w rodzinie.

ek