Miał prawie 15 gramów marihuany - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Miał prawie 15 gramów marihuany

Data publikacji 09.04.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 22-latka, który w mieszkaniu przy ulicy Krasińskiego miał susz roślinny. Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego, a prawie 15 gramów marihuany zostało zabezpieczone. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni w ramach walki z przestępczością narkotykową dokonują kontroli miejsc będących punktem spotkań dilerów, monitorują środowiska narkomanów, zdobywają i sprawdzają informacje dotyczące osób handlujących i ich odbiorców, prowadzą obserwacje, a także dokonują kontroli osób, wobec których mają podejrzenia, że mają one związek ze środowiskiem narkotykowym.

W wyniku ich pracy operacyjnej, został zatrzymany mężczyzna,  u którego policjanci zgodnie ze swoim podejrzeniem, znaleźli susz roślinny. Po przebadaniu substancji potwierdzono, że jest to marihuana o wadze prawie 15 gramów. 22-latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone.

Amatorem trawki zajęli się bielańscy dochodzeniowcy. Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Teraz 22miął-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ek