Zatrzymany na balkonie - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany na balkonie

Data publikacji 16.04.2018

Policjanci z Żoliborza zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który wszedł na balkon, na drugim piętrze w budynku przy ulicy Krasińskiego. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Około godziny 13.00 policjanci z Żoliborza zostali poinformowani, że na jednym z balkonów, na drugim piętrze, w budynku przy ulicy Krasińskiego znajduje się mężczyzna, który usiłuje włamać się do mieszkania. Zachowanie mężczyzny, który łomem próbował podważyć drzwi zwróciło uwagę sąsiadów, którzy natychmiast zareagowali. Na miejscu błyskawicznie pojawili się mundurowi. Chwilę później na miejscu pojawiła się również straż pożarna, która sprowadziła mężczyznę na dół.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Zatrzymany jest dobrze znany policji, w przeszłości był już notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ek