Policjanci wystartowali w VI Biegu Flagi - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wystartowali w VI Biegu Flagi

Data publikacji 04.05.2018

2 maja na warszawskiej Cytadeli odbył się VI Bieg Flagi oraz piknik rodzinny, których organizatorem była Dzielnica Żoliborz. W tym roku, w biegu wzięli również udział policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V oraz Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz. Podczas pikniku nie zabrakło atrakcji dla dzieci, przygotowanych przez bielańską policję.

Przedwczoraj Cytadela Warszawska z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oferowała wiele atrakcji. Warto było przyjść, piękna pogoda i tym razem dopisała. Poza biegiem flagi, odbył się również bieg maluchów, licznie przybyłych wraz z rodzicami. Swoje stoisko miała Komenda Rejonowa Policji Warszawa V, w którym na najmłodszych czekali policjanci, między innymi sierżant Jeżyk, przedstawiciele dzielnicy oraz  mnóstwo atrakcji. Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie zorganizowanym przez policjantów i przedstawiciela dzielnicy Żoliborz otrzymało upominek.

O godzinie 14.30 rozpoczął się VI bieg flagi, w którym uczestnicy mięli do pokonania dystans 10 km. Chwilę później wystartowali zawodnicy w marszu nordic walking na dystansie 5 km. Podczas tegorocznego biegu nie zabrakło również policjantów.  Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V oraz Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz, pokonali ten dystans w bardzo dobrym czasie.

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, a Ci którzy stanęli na podium dodatkowo puchary i cenne nagrody.

Wszystkim biorącym udział w biegu gratulujemy dobiegnięcia do mety.

 

ks