Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ścigany listem gończym „wpadł w ręce” bielańskich kryminalnych

Data publikacji 04.05.2018

Bielańscy kryminalni zatrzymali 30-latka poszukiwanego od trzech lat, listem gończym za przestępstwo popełnione w przeszłości. Mężczyzna ukrywał się w warsztacie stolarskim na Żoliborzu. Podczas legitymowania próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy, podając dane personalne innej osoby. Poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego.

Do policjantów z wydziału kryminalnego z Bielan, dotarła informacja o mężczyźnie ukrywającym się na terenie warsztatu stolarskiego na Żoliborzu. Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, że jest to 30-latek poszukiwany od 2015 roku, przez policjantów z Komisariatu w Jadowie. Poszukiwanemu przez trzy lata udawało się ukrywać przed organami ścigania dzięki rodzinie, która „przechowała” go w warsztacie i dostarczała jedzenie. Kryminalni obserwowali warsztat, a kiedy późnym wieczorem mężczyzna wyszedł na zewnątrz, błyskawicznie zadziałali. Podczas legitymowania 30-latek podał dane innej osoby, jednak policjanci doskonale wiedzieli jak nazywa się mężczyzna, który się ukrywał.

Poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 2 lata i 10 miesięcy.

 

ks