Za kierownicą po narkotykach i z narkotykami - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Za kierownicą po narkotykach i z narkotykami

Data publikacji 07.05.2018

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie przy sobie marihuany odpowie 21-letni kierowca. Mężczyzna został zatrzymany przez stołecznych wywiadowców na ulicy Kolektorskiej. Dochodzeniowcy z Bielan już przestawili mu zarzuty. Kierowca na najbliższe lata straci prawo jazdy, grozi mu również kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mini cooperem. Siedzący za kierownicą zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Funkcjonariusze nie pomylili się, 21-latek posiadał przy sobie susz roślinny konopi indyjskich. Po badaniach okazało się również, że kierowca prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków.

21-latek został zatrzymany oraz trafił do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy przedstawili mu zarzuty za posiadanie środków odurzających oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Młodemu kierowcy grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności a przez kilka najbliższych lat nie będzie mógł jeździć samochodem.

 

ks