20 Piknik Olimpijski z udziałem Policji - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

20 Piknik Olimpijski z udziałem Policji

Data publikacji 14.06.2018

Radiowóz, motocykl, meleks i stoisko promocyjne- takie atrakcje czekały na kibiców podczas 20 Pikniku Olimpijskiego w Warszawie, który odbył się w Parku Kępa Potocka.

Piknik Olimpijski, zorganizowany przez Polski Komitet Olimpijski, poświęcony był III Młodzieżowym Igrzyskom Olimpijskim w argentyńskim Buenos Aires. Sprzyjająca aura oraz wiele atrakcji  spowodowało, że cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Podczas imprezy zaprezentowało się wiele dyscyplin sportowych. Była to też świetna okazja do spotkań z wybitnymi sportowcami i krajowymi olimpijczykami.

Na pikniku nie zabrakło  Policji. Na policyjnym stoisku można było zobaczyć sprzęt, którym na co dzień posługują się funkcjonariusze. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach edukacyjnych prowadzonych przez policjantów z komendy na Bielanach.

Największą atrakcją okazał się motocykl i meleks policyjny. Uczestnicy pikniku mogli też obejrzeć z bliska radiowóz, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Za rok kolejny piknik na którym także nie zabraknie Policji.

ks