Z aresztu śledczego do policyjnego - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z aresztu śledczego do policyjnego

Data publikacji 09.08.2018

Policjanci z Bielan wspólnie ze strażnikami miejskimi zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie zawiniątko z narkotykami. Mężczyzna wyjmując dowód osobisty wraz z dokumentem wyjął zawiniątko z amfetaminą. 39-latek świętował opuszczenie aresztu śledczego. Za posiadanie środków odurzających mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi z Bielan wspólnie ze strażnikami miejskimi zatrzymali mężczyznę, który wraz z kolegami spożywał alkohol. W trakcie kontroli, wyjmując dowód osobisty z saszetki wraz z dokumentem wyjął zawiniątko z białym proszkiem. I mimo, że chciał je ukryć w dłoni, nie uszło to uwadze funkcjonariuszy.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Wstępne badania zabezpieczonych środków odurzających wykazały, że w zawiniątku znajdowało się ponad 3 gramy amfetaminy.

Zabezpieczone przez policjantów narkotyki będą teraz stanowić dowód w prowadzonym postępowaniu. Mężczyzna, u którego ujawniono narkotyki już usłyszał zarzut. Podczas przesłuchania tłumaczył, że tego dnia świętował swoje wyjście z aresztu śledczego. Zbyt długo nie cieszył się wolnością, bo został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

ek