Nie zapłacił za perfumy o wartości 900 złotych - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zapłacił za perfumy o wartości 900 złotych

Data publikacji 10.08.2018

W ręce bielańskich policjantów wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież sklepową, w placówce handlowej przy ulicy Kasprowicza. Mężczyzna nie pierwszy raz przyszedł do tego sklepu, dlatego też został zapamiętany przez pracownika ochrony. 35-latek naraził sklep na straty sięgające prawie 900 złotych. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Kasprowicza. Mężczyzna w ciągu ostatnich kilku dni po raz kolejny przyszedł do sklepu. Jak się okazało, był doskonale znany pracownikom ochrony w tym sklepie.

Mężczyzna zapadł w pamięć pracownika obsługującego monitoring sklepowy. Detektyw bacznie przyglądał się klientom robiącym zakupy i tym razem przeczucie go nie myliło. Mężczyzna w ciągu kilku dni wyniósł ze sklepu perfumy. W sumie naraził właściciela sklepu na straty sięgające prawie 900 złotych. Jego poczynania zostały zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną w sklepie.

Bielańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. 35-latek już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek