Zadał ciosy nożem i zbitym talerzem - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zadał ciosy nożem i zbitym talerzem

Data publikacji 04.10.2018

Policjanci z bielańskiej komendy zatrzymali 37-latka. Mężczyzna trafił do policyjnej celi tuż po tym jak urządził awanturę w domu znajomego, w trakcie której zadał pokrzywdzonemu ciosy nożem oraz zbitym talerzem. Mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan uzyskali informację, że, w jednym z mieszkań doszło do awantury domowej. Jak ustalili policjanci u pokrzywdzonego przez kilka dni mieszkał 37-latek. W miniony weekend mężczyzna urządził w mieszkaniu znajomego awanturę, która skończyła się pobytem pokrzywdzonego w szpitalu. Pokrzywdzony trafił do placówki leczniczej z obrażeniami głowy i klatki piersiowej, których doznał w wyniku zadania ich nożem i zbitym talerzem.

Okazało się, że -latek na swoim kocie ma jeszcze groźby karalne wobec innego znajomego. Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty za groźby karalne oraz naruszenie czynności narządu ciała. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek