Bójkę siedmiu osób zarejestrował monitoring - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bójkę siedmiu osób zarejestrował monitoring

Data publikacji 07.02.2019

Siedem osób zatrzymali bielańscy policjanci po tym, jak kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały ich bójkę przy ulicy Żeromskiego. Ósma osoba odpowie za kradzież telefonu i łańcuszka. Wszyscy już usłyszeli zarzut za popełnione przestępstwa. Grozi im kara od 3 do 5 lat pozbawienia wolności.

Około północy funkcjonariusze zostali wezwani na ulicę Żeromskiego, gdzie miała mieć miejsce bójka kilku osób. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Po przybyciu na miejsce mundurowi zauważyli siedem szarpiących się między sobą osób. Wszyscy zostali zatrzymani i przewiezieni do bielańskiej komendy.

Po analizie monitoringu okazało się, że siedem osób brało udział w bójce, a jedna odpowie za kradzież telefonu komórkowego i łańcuszka.

Mężczyźni i kobiety w wieku od 21 do 27 lat usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwo, ponadto jeden z mężczyzn był poszukiwany. Za udział w bójce grozi kara do 3 lat więzienia. 22-latkowi, który odpowie za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek