Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Opowiedzą za kradzież elektronarzędzi i posiadanie narkotyków

Data publikacji 11.02.2019

Kryminalni z Bielan zatrzymali dwie osoby, które odpowiedzą za kradzież elektronarzędzi ze schowka, w bloku przy ulicy Broniewskiego, do której doszło kilka dni temu. Para już usłyszała zarzuty za kradzież cudzego mienia o wartości 1650 złotych oraz posiadania środków odurzających. Ta sama para kilka miesięcy temu zabrała buty z klatki schodowej, należące do cudzoziemców.

Bielańscy policjanci prowadzili postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi ze schowka,  z klatki schodowej w bloku przy ulicy Broniewskiego, do której doszło kilka dni temu. W tym czasie w budynku trwał remont.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego bardzo szybko ustalili dane personalne osób odpowiedzialnych za kradzież. 29-latka i 34-latek zostali zatrzymani. Oboje posiadali przy sobie narkotyki. Oprócz tego w mieszkaniu znajdowały się umowy zastawienia skradzionego sprzętu w lombardzie.

Para już usłyszała zarzuty za kradzież cudzego mienia o wartości 1650 złotych i posiadanie amfetaminy. Kilka miesięcy wcześniej ta sama para dokonała kradzieży butów z klatki schodowej, należące do cudzoziemców, którzy przyjechali do znajomych w odwiedziny.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek