Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego

Data publikacji 08.03.2019

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych oraz tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Policja ustala okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 7 marca przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 6.

Do wypadku doszło 7 marca po godzinie 23. Mężczyznę przechodzącego  przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, potrącił jadący w stronę centrum kierujący dacią. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Kierowca dacii był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze przez wiele godzin wykonali czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora Rejonowego Warszawa Żoliborz, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Szczegóły tego wypadku ustalają bielańscy policjanci, którzy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

ks