Spotkanie wielkanocne w bielańskiej komendzie - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie wielkanocne w bielańskiej komendzie

Data publikacji 12.04.2019

W prawdziwie świątecznej atmosferze odbyło się spotkanie wielkanocne w bielańskiej Komendzie. Życzenia radości, nadziei na lepsze jutro, optymizmu i ludzkiej życzliwości składali sobie nawzajem policjanci i zaproszeni goście. Przedstawiciele władz samorządowych, instytucji i organizacji, na co dzień współpracujących z policjantami, w swoich życzeniach szczególnie pamiętali o funkcjonariuszach, którzy w święta będą pełnić służbę, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców.

Zaproszonych na wielkanocne spotkanie gości powitał insp. Lech Bielak – Komendant Rejonowy Policji Warszawa V. Komendant podziękował przedstawicielom władz samorządowych, instytucji i organizacji za pomoc w codziennym zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom i zachęcał do nowych, wspólnych inicjatyw. Zwracając się do policjantów życzył im spokojnej służby oraz miło spędzonych chwil w gronie rodzinnym.

Następnie zaproszony na uroczystość Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dobrodziej złożył wszystkim przybyłym życzenia, aby nadchodzące Święta były pełne nadziei i z ufnością pozwoliły spoglądać w przyszłość. Nadinspektor Paweł Dobrodziej podziękował również policjantom oraz pracownikom Komendy Rejonowej Policji Warszawa V za ich poświęcenie i profesjonalizm w codziennej służbie.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się także przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych naszej dzielnicy, prokuratorzy, przedstawiciele uczelni wyższych, kadra kierownicza i pracownicy Policji.

Głos zabrał również Kapelan Komendy Stołecznej Policji ks. Józef Jachimczak, który przypomniał główne przesłanie Wielkanocy będącej symbolem zwycięstwa życia nad śmiercią.

Zaproszeni goście podziękowali policjantom za skuteczne działania dla dobra wszystkich mieszkańców, życzyli radości i spokoju w czasie świąt, a także na co dzień.

Zgodnie z tradycją uczestnicy spotkania dzielili się poświęconym jajkiem- symbolem życia i składali sobie serdeczne życzenia świąteczne.

ks