AMBULANSOWA ZBIÓRKA KRWI „PODWÓJNE DOŁADOWANIE” - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

AMBULANSOWA ZBIÓRKA KRWI „PODWÓJNE DOŁADOWANIE”

Data publikacji 17.04.2019

W minioną sobotę w dwóch mobilnych punktach przy Urzędzie Dzielnicy Warszawa Bielany oraz na parkingu Centrum Handlowego Atrium Targówek przy ulicy Głębockiej odbyła się ambulansowa zbiórka krwi. Wśród chętnych do podzielenia się tym najcenniejszym darem znaleźli się policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V oraz Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.

Podczas zbiórki krwi pod hasłem „Podwójne doładowanie” zorganizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie  zarejestrowało się kilkudziesięciu dawców. W wyniku akcji zebrano kilkanaście litrów krwi.

Gorące podziękowania tradycyjnie składamy ekipom wyjazdowym z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie za wykonaną pracę i ogromne zaangażowanie oraz wszystkim dawcom.

Za pomoc w organizację akcji składamy podziękowania Burmistrzowi Dzielnicy Warszawa Bielany oraz Dyrekcji Centrum Handlowego Atrium Targówek.

Równie gorące podziękowania także dla firm: Cukiernie Putka, Kultowe Zapiekanki za wsparcie oraz przekazanie przepysznych pączków i zapiekanek.

Pamiętajmy, że każdy litr oddanej krwi to szczególny i wyjątkowy dar dla osób, które jej potrzebują. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach naszej akcji.  

ks/po

 • Ambulans, w którym można oddać krew
  akcja "Podwójne doładowanie"
 • Ambulans do zbiórki krwi
  akcja "Podwójne doładowanie"
 • Policjant oddaje krew
  akcja "Podwójne doładowanie"
 • Policjantka oddaje krew
  akcja "Podwójne doładowanie"
 • Policjantka oddaje krew
  akcja "Podwójne doładowanie"
 • Policjanci oraz młodzież biorący udział w zbiórce krwi
  akcja "Podwójne doładowanie"