Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zakaz zbliżania się, nakaz opuszczenia mieszkania oraz policyjny dozór

Data publikacji 09.05.2019

Nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz dozór policyjny został zastosowany wobec 22-latka, który podejrzany jest o znęcanie się nad matką, groźby kierowane do brata oraz zniszczenie mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Żoliborscy mundurowi interweniowali w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy. Awanturę podczas której ubliżał i bił swoją matkę, wszczął 22-letni syn. Agresor groził bratu utratą życia i zdrowia, swoje emocje wyładował również niszcząc telewizor. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jak się okazało miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Trafił do policyjnej celi.      

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, aby przedstawić mężczyźnie zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego, kierowania gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. 22-latek musi także opuścić mieszkanie oraz dwa razy w tygodniu stawiać się na policji. Teraz mężczyźnie grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ks