Zatrzymany z narkotykami - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 14.05.2019

Bielańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze przeprowadzili akcję na jednym z bielańskich osiedli. W samochodzie i w miejscu zamieszkania 35-latka znaleźli 30 zawiniątek z folii aluminiowej z zawartością kokainy, mefedronu oraz amfetaminy. Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Około godziny 9.00 w rejonie ulicy Żeromskiego bielańscy kryminalni zauważyli pojazd, którym kierował mężczyzna będący w ich zainteresowaniu. Funkcjonariusze mieli uzasadnione podejrzenia, że może on mieć związek ze środowiskiem narkotykowym. Po tym jak 35-latek zaparkował samochód na jednym z osiedli, policjanci przystąpili do działań.

Mężczyzna był zaskoczony policyjną kontrolą. Podczas przeszukania samochodu i mieszkania podejrzanego, kryminalni zabezpieczyli ponad 16 gramów kokainy, 14 gramów amfetaminy, 11 gramów mefedronu oraz porcję marihuany w zawiniątkach z folii aluminiowej.

Zatrzymany 35-latek został przewieziony do komendy przy Żeromskiego, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

ks

Ładowanie odtwarzacza...