Odpowie za znęcanie się nad partnerką - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znęcanie się nad partnerką

Data publikacji 05.06.2019

Mundurowi z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad partnerką. 50-latek usłyszał już zarzut, a decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem oraz musi opuścić mieszkanie. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu Bielańscy mundurowi interweniowali w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy. Policjantów wezwała pokrzywdzona. Z relacji kobiety wynikało, że po powrocie do domu zastała nietrzeźwego partnera, który wszczął awanturę. Mężczyzna ubliżał jej oraz zastraszał. Ofiara opowiedziała również o tym, że nie jest to pierwsze zdarzenie. Funkcjonariusze zatrzymali agresora, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 50-latek trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzili materiał dowodowy, aby przedstawić zatrzymanemu zarzuty znęcania się nad partnerką. Prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia mieszkania. Teraz 50-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ks